technologie

Kotlin

Kotlin to wieloplatformowy, statycznie typowany język programowania ogólnego przeznaczenia z inferencją. Kotlin został zaprojektowany do pełnej współpracy z Javą.

 

Play Framework

Play Framework ułatwia tworzenie aplikacji internetowych za pomocą Java i Scala. Play opiera się na lekkiej, bezstanowej, przyjaznej dla sieci architekturze.

Bootstrap

Szybko projektuj i dostosowuj responsywne witryny mobilne z myślą o urządzeniach mobilnych za pomocą Bootstrap, najpopularniejszego na świecie zestawu narzędzi front-end typu open source, zawierającego zmienne i domieszki Sass, responsywny system siatki, rozbudowane gotowe komponenty i potężne wtyczki JavaScript.

aws

Amazon Web Services, Inc. (AWS) jest spółką zależną firmy Amazon, dostarczającą platformy przetwarzania w chmurze i interfejsy API na żądanie osobom fizycznym, firmom i rządom na zasadzie płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem.

flutter

Flutter to zestaw programistyczny do tworzenia interfejsu użytkownika o otwartym kodzie źródłowym stworzony przez Google. Służy do opracowywania aplikacji międzyplatformowych na Androida, iOS, Linux, Mac, Windows, Google Fuchsia, platformę internetową [4] i sieć z jednego codebase.ments, na podstawie odmierzonej płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem.

android SDK

Android SDK to zestaw programistyczny, który zawiera obszerny zestaw narzędzi programistycznych do tworzenia aplikacji. Pozwala tworzyć w pełni natywne doświadczenia na urządzeniach z Androidem.

ios SDK

iOS SDK, dawniej iPhone SDK, to zestaw programistyczny (SDK) opracowany przez firmę Apple Inc. Zestaw umożliwia tworzenie aplikacji mobilnych w systemach operacyjnych Apple iOS i iPadOS.

scala

Scala jest silnym statycznie typowanym językiem programowania ogólnego przeznaczenia, który obsługuje zarówno programowanie obiektowe, jak i programowanie funkcjonalne.

php

PHP jest uniwersalnym językiem skryptowym przeznaczonym do tworzenia stron internetowych.

swift

Swift to uniwersalny, wieloparadygmatyczny, skompilowany język programowania opracowany przez Apple Inc. i społeczność open-source.

vue.js

Vue.js to otwartoźródłowa platforma JavaScript front-end typu model-widok-widok do tworzenia interfejsów użytkownika i aplikacji jednostronicowych.

java

Java to najpopularniejszy język programowania i platforma programistyczna. Zmniejsza koszty, skraca czas tworzenia, napędza innowacje i poprawia usługi aplikacyjne.

REACT.js

React to darmowa i otwarta biblioteka JavaScript typu front-end do budowania interfejsów użytkownika w oparciu o komponenty UI. React może służyć jako baza przy tworzeniu aplikacji jednostronicowych lub mobilnych.