Kto nam zaufał?

Tworzymy oprogramowanie dla małych i dużych firm, jak również klientów prywatnych.

Dla nas każdy projekt jest równie ważny.

parta

Polska firma oferująca podnośniki mobilne na wynajem. Parta, z siedzibą w Choroszczy, oferuje wynajem maszyn na terenie całej Polski i UE, dzięki czemu jest renomowaną firmą w branży budowlanej.

Doctena

Platforma internetowa przeznaczona do umawiania wizyt u lekarzy za pośrednictwem aplikacji webowej i mobilnej.

RTL

Prywatna grupa telewizyjna i medialna z siedzibą w Luksemburgu. Bardzo znana i zaufana grupa medialna działająca od 1969 roku.

Crowder.Pro

Platforma crowdlendingowa zaprojektowana z myślą, aby pomóc ludziom chronić swoje oszczędności przed wysoką inflacją, dzięki bezpiecznym inwestycjom w pożyczki deweloperskie.

Pro trainer logo training app

PRO TRAINER

Celem Pro Trainer jest zaoferowanie trenerom fitness najskuteczniejszego sposobu prowadzenia biznesu, oferując narzędzia takie jak komunikator z klientami, tworzenie raportów wydajności i różne inne narzędzia organizacyjne.

tu teknisk ukeblad

Teknisk Ukeblad to norweski magazyn inżynieryjny z siedzibą w Oslo w Norwegii. Teknisk Ukeblad jest wydawany z powodzeniem od ponad 100 lat, od 1883 roku.

seo electronics

Z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, SEO Electronics tworzy i dostarcza wielofunkcyjne urządzenia elektroniczne, współpracujące z cyfrowym CAN BUS, J1939, J1708 i innymi portami komunikacji.

air radio fm24

Jedna z najpopularniejszych internetowych stacji radiowych w Luksemburgu. Do dzisiaj grają największe hity z lat 70., 80., 90.  Non stop 24/7.

hp

Amerykańska międzynarodowa firma IT i producent różnych urządzeń komputerowych. Z siedzibą w Kalifornii, pozostaje do tej pory jednym z największych producentów P.C.

Tom Weber / Digital Director at RTL Luxembourg

“Z potrzeby rozwoju wysokiej jakości aplikacji mobilnych, takich jak iOS i/lub Android, ale także kompletnych rozwiązań, GoodSoft zawsze pomagał mi, zapewniając doskonałą obsługę i gotowe do wdrożenia produkty.”

Mirek Fiedorczuk / Interactive Agency

Korzystam z usług GoodSoft od lutego 2013 roku. Stworzyli dla mnie od podstaw aplikację na zamówienie. W ciągu ostatnich pięciu lat stale i szybko dostarczali aktualizacje oprogramowania wykonane na zamówienie zgodnie z moimi specyfikacjami. GoodSoft to bardzo dobrze zarządzana firma i to dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu ich zespołu jestem w stanie z sukcesem prowadzić swój biznes.

Piotr Biernacki / CEO at Ideo Solutions AS

Poznałem kolegów z Goodsoft jako wysoce profesjonalnych technicznie, działających z bardzo wydajnymi systemami zarządzania projektami i procedurami testowania, nastawionymi na obsługę. Doceniam, że występowali jako sparing partner i współtwórca, a nie bierny zwolennik specyfikacji wymagań, dając bardzo cenne informacje zwrotne i konsultacje. Goodsoft wykazał się szybką ścieżką uczenia się dla biznesu i nigdy nie zawiódł w dziedzinie hiper-opieki podczas uruchamiania nowych wersji lub rozwiązywania problemów.