💼 +13 lat doświadczenia

Zarządzamy Twoim IT, abyś mógł

Tworzymy i skalujemy rozwiązania cyfrowe dla startupów, scale-upów i przedsiębiorstw.

Poznaj marki, które zaufały naszym usługom

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Doświadczenie w połączeniu z pasją pozwala nam tworzyć każdą kolejną aplikację lepiej i szybciej.
Sprawiamy, że rzeczy dzieją się naprawdę.

Aplikacje Webowe

Dedykowane aplikacje stworzone na potrzeby naszych klientów. Przyspieszamy i automatyzujemy codzienne zadania klientów. Zoptymalizowane rozwiązania zwiększają zysk i przyspieszają rozwój firmy.

UI/UX Aplikacji

Wspaniała wizualizacja aplikacji, która zostanie dostarczona w dalszym procesie rozwoju. Oferujemy zarówno proste makiety wizualizacyjne, jak i realizacje dopracowane graficznie.

Giełdy Wartościowe

Oprogramowanie, które składa zamówienia w czasie rzeczywistym w celu realizacji transakcji dla handlowców giełdowych. Integracja z kilkoma dostawcami danych finansowych, aby szybko dostosować się do zmieniających się rynków

Aplikacje VR

Nasze aplikacje VR wykorzystują technologie takie jak sztuczna inteligencja i wizja komputerowa. Dzięki intuicyjnym interfejsom kształtujemy przyszłość wciągającej interakcji.

Animacje 2D / 3D

Profesjonalne animacje graficzne wykonane w formie 2 lub 3 wymiarowej. Od prostych projektów po najbardziej realistyczne wizualizacje, jakie kiedykolwiek widziałeś.

Aplikacje Mobilne

Szybki i intuicyjny interfejs użytkownika przyniesie mnóstwo nowych użytkowników do twoich produktów. Dedykowane aplikacje na Androida i iOS z wymagającymi funkcjami, które rozwiązują problemy w prosty sposób.

AI oraz Uczenie Maszynowe

Sztuczna inteligencja, która może symulować zdolność myślenia prawdziwego człowieka. Przydatne w różnych przypadkach, np. chatboty, systemy rekomendacji i wiele innych.

PROJEKTY

Prezentacja naszych wyróżnionych prac

Erevie

Aplikacja Webowa & Mobilna

Erevie rewolucja na rynku nieruchomości, wyszukuj i twórz własne listy ogłoszeń, przeglądaj recenzje użytkowników.

Successio

Aplikacja Webowa & Mobilna

Successio to pierwsza w Polsce aplikacja wspomagająca proces planowania spadkowego. Innowacyjne rozwiązanie z segmentu Legal Tech, które zmienia sposób, w jaki myślimy o planowaniu spadkowym.

Crowder.pro

Aplikacja Webowa

Crowder to platforma crowdlendingowa dla projektów deweloperskich, takich jak domy, bloki. Bezpieczeństwo klienta jest priorytetem.

TECHNOLOGIE

Wykorzystujemy nowoczesne technologie do tworzenia aplikacji internetowych lub aplikacji mobilnych

O NAS

Tworzymy aplikacje internetowe i mobilne z pasją

Świetni programiści, pasjonaci programowania i nowych technologii. Koncentrujemy się na realizacji zadań w sposób zwinny, aby tworzyć rozwiązania gotowe do produkcji.

Kreatywność i innowacyjność pozwalają nam tworzyć wspaniałe platformy i aplikacje mobilne.

Tom Weber / Digital Director at RTL Luxembourg

“Z potrzeby rozwoju wysokiej jakości aplikacji mobilnych, takich jak iOS i/lub Android, ale także kompletnych rozwiązań, GoodSoft zawsze pomagał mi, zapewniając doskonałą obsługę i gotowe do wdrożenia produkty.”

Mirek Fiedorczuk / Interactive Agency

Korzystam z usług GoodSoft od lutego 2013 roku. Stworzyli dla mnie od podstaw aplikację na zamówienie. W ciągu ostatnich pięciu lat stale i szybko dostarczali aktualizacje oprogramowania wykonane na zamówienie zgodnie z moimi specyfikacjami. GoodSoft to bardzo dobrze zarządzana firma i to dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu ich zespołu jestem w stanie z sukcesem prowadzić swój biznes.

Piotr Biernacki / CEO at Ideo Solutions AS

Poznałem kolegów z Goodsoft jako wysoce profesjonalnych technicznie, działających z bardzo wydajnymi systemami zarządzania projektami i procedurami testowania, nastawionymi na obsługę. Doceniam, że występowali jako sparing partner i współtwórca, a nie bierny zwolennik specyfikacji wymagań, dając bardzo cenne informacje zwrotne i konsultacje. Goodsoft wykazał się szybką ścieżką uczenia się dla biznesu i nigdy nie zawiódł w dziedzinie hiper-opieki podczas uruchamiania nowych wersji lub rozwiązywania problemów.

KONTAKT

Powiedz nam więcej o swoich potrzebach

Gotowy, aby przekształcić swoją wizję w rzeczywistość? Nasz zespół jest tutaj, aby to zrobić.

Niezależnie od tego, czy szukasz porady eksperta, niestandardowych rozwiązań, czy po prostu masz pytania, wystarczy, że wyślesz nam wiadomość.

Polska, Białystok ul. Żurawia 71
+48 512 098 660
contact@goodsoft.pl

Skontaktujmy się