Aplikacje na twoje potrzeby

Dobry zespół, Dobre oprogramowanie

Kontakt

Portfolio

Z dumą przedstawiamy kilka naszych ostatnich projektów,

kliknij, by dowiedzieć się więcej…

03

DOCTENA - Mobilna Aplikacja

Doctena to platforma internetowa, której celem jest pomoc pacjentom w wyszukiwaniu praktyków (lekarzy, pielęgniarek) i umawianiu z nimi wizyt.

Doctena mobile app mockup

02

PROTRAINER.APP - Aplikacja Web i Mobilna

Aplikacja osobistego trenera fitness, która automatyzuje i upraszcza pracę trenera, pozwala zarządzać płatnościami i utrzymuje całą komunikację w jednym miejscu.

01

CROWDER.PRO - Aplikacja Web

Crowder to platforma crowdlendingowa dla projektów deweloperskich, takich jak domy, bloki. Bezpieczeństwo klienta jest priorytetem.

crowder logo

USŁUGI

Doświadczenie połączone z pasją pozwala nam coraz szybciej tworzyć kolejne aplikacje. Po prostu tworzymy to, czego potrzebujesz.

APLIKACJE WEB

Dedykowane aplikacje stworzone na potrzeby naszych klientów. Przyspieszamy i automatyzujemy codzienne zadania klientów. Zoptymalizowane rozwiązania zwiększają zysk i przyspieszają rozwój firmy.

 

UI/ UX APLIKACJI

Wspaniała wizualizacja aplikacji, która zostanie dostarczona w dalszym procesie rozwoju. Oferujemy zarówno proste makiety wizualizacyjne, jak i realizacje dopracowane graficznie.

 

GIEŁDY WARTOŚCIOWE

Oprogramowanie, które składa zamówienia w czasie rzeczywistym w celu realizacji transakcji dla handlowców giełdowych. Integracja z kilkoma dostawcami danych finansowych, aby szybko dostosować się do zmieniających się rynków.