Bricks n Clouds
Aplikacja stworzona, aby pomóc w monitorowaniu czujników gazu wodorowego pod kątem przedwczesnej awarii. Ważny element w przemyśle XXI w.

Aplikacja o nazwie Bricks 'n’ Clouds została stworzona na zamówienie dla branż takich jak transport paliw, energii i chemii, gdzie wykorzystanie Wodoru jest dość powszechne.

I w tej branży jest pewien wspólny problem… Widzisz, dostawa wodoru może być problematyczna – wycieki, wysokie temperatury lub inne problemy są dość powszechne. A w takich przypadkach użycia nie ma miejsca na błędy.

Niektóre problemy mogą być przedwcześnie wykryte dzięki specjalistycznym czujnikom. Pomaga to w optymalizacji dostaw. Aplikacja Bricks 'n’ Clouds jest w stanie połączyć się z czujnikami za pomocą własnego API. Na podstawie kodów usterek czujników tworzymy alert gazowy wraz z opisem. Te awarie są następnie rozwiązywane przez wykwalifikowanych techników.

Ponieważ ta branża jest bardzo zależna od czasu, zaprojektowaliśmy tę aplikację, aby była skalowalna na wszystkich urządzeniach, w tym mobilnych. Jak widać na naszych zdjęciach poniżej, zawartość wyświetlana w Bricks 'n’ Clouds okazuje się być czytelna na większości urządzeń, z tekstem wystarczająco dużym, aby być łatwo odczytywanym również przez osoby starsze.

Jesteś zainteresowany stworzeniem własnej aplikacji? Skontaktuj się z nami…

Bricks n Cloud logo

Development since

Listopad 2021

Category

Web & Mobile applications